رئیس شبکه اجتماعی اینستاگرام کریستیانو رونالدو

رئیس: شبکه اجتماعی اینستاگرام کریستیانو رونالدو رسانه ها نامزدی تصویری ارتباط ستاره تصویر اختلاف

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آینده آی‌دی کارت خالی نیمکت تیم‌ملی در جام‌جهانی جه می‌شود؟

به گزارش خبرآنلاین؛ هنوز این احتمال است که فرد جدیدی به کادرفنی تیم ملی افزوده شود. این به علت تکمیل کادرفنی تیم هست. پاسخ کارلوس کی روش در این باره ولی کامل و

آینده آی‌دی کارت خالی نیمکت تیم‌ملی در جام‌جهانی جه می‌شود؟

آینده آی دی کارت خالی نیمکت تیم ملی در جام جهانی جه می شود؟

عبارات مهم : مصدومیت

بر اساس لیست فیفا، کادرفنی تیم ملی امکان اضافه کردن یک مربی دیگر هم دارد.

به گزارش خبرآنلاین؛ هنوز این احتمال است که فرد جدیدی به کادرفنی تیم ملی افزوده شود. این به علت تکمیل کادرفنی تیم هست. پاسخ کارلوس کی روش در این باره ولی کامل و دقیق است: «ما به تعداد آی دی کارتی که فیفا تخصیص داده شده است داده، کار نمی ‎کنیم. ما یک چارت داریم(دفتر دستکش را می آورد) درست مثل برزیل. اگر طبق این چارت من ببینیم در روسیه نیاز به فرد دیگری داریم، شخصی اضافه می ‎کنیم. ما ابتدا مربی نمی آوریم که برایش کار بتراشیم. در بخش آنالیز احتمالا دو مربی نیاز دارم. مربی دو هنوز تعیین نشده است.

کاری که الان می کنیم، سفرهایمان را چک می کنیم تا ببینیم کادری که داریم، کافی است یا نه؟ دو بازی در یک وقت باشد، باید یک مربی جهت آنالیز بیاوریم ولی تا زمانی که مطمئن نشویم کاری نخواهیم کرد. ما مباحث مصدومیت را داریم. چند مصدوم مهم داریم. اشکان دژاگه. داریم تلاش می کنیم او را ریکاوری کنیم تا آماده شود.

آینده آی‌دی کارت خالی نیمکت تیم‌ملی در جام‌جهانی جه می‌شود؟

ولی اگر بخواهیم اشکان برگردد و برسد، یک کادر را باید مختص او بگذاریم. طارمی مصدومیتی دارد، همینطور مرتضی پورعلی گنجی. مجبورم شدم که از میک مک درموت خواهش کنم به قطر برود و به مرتضی و مهدی کمک کند. مربیانی که جهت بحث عملکردی و بحث تمرینی هست، نیاز دارم اضافه کنم. یونانی ها سه هفته بازی هایشان تمام شده است می آیند. هلندی ها تا بازی هایشان تمام می شود باید بیاید. من باید اینها را همسان کنم. میک فعلا به کادر ما اضافه شده است است ولی جهت آینده همه چیز بستگی به فرآیند مصدومیت ها دارد. »

واژه های کلیدی: مصدومیت | اشکان دژاگه | مرتضی پورعلی گنجی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz