رئیس شبکه اجتماعی اینستاگرام کریستیانو رونالدو

رئیس: شبکه اجتماعی اینستاگرام کریستیانو رونالدو رسانه ها نامزدی تصویری ارتباط ستاره تصویر اختلاف

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دردسرهای استقلال جهت تمدید قرارداد «مامه تیام»

از میان بازیکنان استقلال، «مامه تیام» مهاجم گلزن و سنگالی آبی‌ها اوضاع نامشخصی جهت ماندن یا جدایی از استقلال در فصل آینده دارد. 

دردسرهای استقلال جهت تمدید قرارداد «مامه تیام»

دردسرهای استقلال جهت تمدید قرارداد «مامه تیام»

عبارات مهم : خارجی

از میان بازیکنان استقلال، «مامه تیام» مهاجم گلزن و سنگالی آبی ها اوضاع نامشخصی جهت ماندن یا جدایی از استقلال در فصل آینده دارد.

به گزارش مهر، تیم استقلال در حالی فصل جاری را شروع کرد که تنها یک مربی (بدنساز) و دو بازیکن خارجی داشت و جمع خارجی های این تیم به عدد ۳ می رسید. بعد از جدایی علیرضا منصوریان رفته رفته بر تعداد عوامل خارجی این تیم اضافه شد. شفر نخستین خارجی بود که به جمع آبی پوشان اضافه شد و نقش سرمربی را ایفا کرد. دومین خارجی هم یک شفر دیگر بود. پسر وینفرد شفر بعد از پدرش سر از استقلال در آورد. هرچند میک مک درموت از جمع آبی پوشان جدا شد ولی شفر جای خالی این مربی خارجی را با دو مربی خارجی پر کرد. بعد از آن دو بازیکن خارجی هم به نفرات این تیم اضافه شدند تا استقلال یکی از تیم هایی باشد که بیشترین عوامل خارجی را در خدمت دارد.

حالا دغدغه بزرگ مدیران این کلوب اجابت خواسته طرفداران تیم استقلال و تمدید این خارجی هاست و یکی از مهم ترین نفراتی که استقلالی ها روی آن تاکید دارند، مامه تیام، مهاجم اهل کشور سنگال هست؛ مهاجمی که با قدرت گلزنی اش خلاء یک مهاجم تمام کننده جهت آبی پوشان در کشور عزیزمان ایران و آسیا را پر کرد و حالا یکی از مهم ترین دغدغه این باشگاه، ادامه حضور وی جهت فصل آینده در این تیم است.

دردسرهای استقلال جهت تمدید قرارداد «مامه تیام»

اولین صحبت ها بعد از حضور تیام به عقد قرارداد یک و نیم ساله با این بازیکن باز می گردد. صحبت هایی که البته بر پایه واقعیت بنا شده است بود. کلوب استقلال در واقع با این بازیکن قراردادی به ارزش یک و نیم سال منعقد کرده بود. قراردادی که مبالغ آن بر پایه دلار بسته شده است بود و مبلغ قرارداد یک و نیم ساله این بازیکن چیزی بیش از نهصدهزار دلار بود که باتوجه به رشد قیمت ارز، حضور این بازیکن جهت استقلال -تا به امروز – بالغ بر ۵ میلیارد تمام می شود. ولی این بازیکن آنقدر خوب جهت استقلال گلزنی کرده که حتی با این قیمت هم آبی ها حاضر به از دست دادن او نیستند.

البته قرارداد تیام همانطور که مدیران کلوب استقلال ادعا می کنند یک و نیم ساله است و حتی مبلغ نیم فصل اول و زیاد کردن آن جهت فصل بعد و قیمت کامل این بازیکن جهت فصل ۹۸-۹۷ هم کاملا در قرارداد وی دیده شده است هست. ولی آنچه این میان جای نگرانی ایجاد می کند شرطی است که در قالب یک بند در قرارداد این بازیکن گنجانده شده است و این بند این اجازه را به تیام می دهد که در صورت داشتن پیشنهادی بهتر و یا در شرایطی خاص، بتواند قرارداد فصل آینده را یک طرفه فسخ کرده و از استقلال جدا شود.

از میان بازیکنان استقلال، «مامه تیام» مهاجم گلزن و سنگالی آبی‌ها اوضاع نامشخصی جهت ماندن یا جدایی از استقلال در فصل آینده دارد. 

سید رضا افتخاری مدیرعامل کلوب استقلال و سید پندار توفیقی معاون ورزشی این کلوب که عقد قرارداد با تیام نیز مستقیم زیر نظر وی بوده در صحبت های اخیرشان پالس هایی مبنی بر تایید وجود چنین بند و شرطی در قرارداد تیام داده اند.

با این وجود استقلالی ها نه تنها علاقمند به تمدید قرارداد این بازیکن هستند، بلکه در تلاشند تا رضایت او را جهت پایبند بودن به قراردادی که با این تیم امضا کرده جلب نمایند. مذاکرات مدیران استقلال به منظور قطعی کردن حضور او جهت فصل آینده در استقلال هنوز به نتیجه مطلوب نرسیده و تا امروز مدیران استقلال نتوانستند با قاطعیت از ادامه حضور تیام در این تیم صحبت کنند. درخشش تیام با پیراهن استقلال در لیگ برتر و به خصوص در لیگ قهرمانان آسیا باعث دیده شد بهتر او شده است و بعضی از گزارشات غیر رسمی گواه از پیشنهاداتی از تیم های متمول در غرب و شرق و آسیا به این مهاجم گلزن می دهد.

واژه های کلیدی: خارجی | بازیکن | استقلال | قرارداد | استقلال | بازیکنان استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz