رئیس شبکه اجتماعی اینستاگرام کریستیانو رونالدو

رئیس: شبکه اجتماعی اینستاگرام کریستیانو رونالدو رسانه ها نامزدی تصویری ارتباط ستاره تصویر اختلاف

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تمدید ۲ ساله با شفر عقلانی بود/ استقلال بدون تیام زورش کم می‌شود ، برومند

پیشکسوت استقلال می‌گوید این تیم ذوب آهن را از گردونه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از بین بردن می‌کند.

تمدید ۲ ساله با شفر عقلانی بود/ استقلال بدون تیام زورش کم می‌شود ، برومند

برومند: تمدید ۲ ساله با شفر عقلانی بود/ استقلال بدون تیام زورش کم می شود

عبارات مهم : مسابقه

پیشکسوت استقلال می گوید این تیم ذوب آهن را از گردونه مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا از بین بردن می کند.

پرویز برومند در گفت وگو با ایسنا، راجع به قهرمانی استقلال در جام حذفی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: من فکر می کنم استقلال حقش بود که امسال یک جام به دست آورد. به هر حال بازیکنان استقلال در نیم فصل دوم خیلی زحمت کشیدند و در نهایت به قهرمانی رسیدند.

وی راجع به مصاف استقلال برابر ذوب آهن بیان کرد: استقلال این فصل در آسیا نتیجه های خوبی گرفته است و فکر می کنم این تیم ذوب آهن را هم از بین بردن خواهد کرد. استقلال از این مرحله اوج می رود چون آماده تر از ذوب آهن است و نمایش های بسیار خوبی داشته هست. درست است که ذوب آهن از مربی و بازیکنان خوبی برخوردار است ولی استقلال تیم بهتری هست. حیف که یک تیم ایرانی در این مرحله باید از مسابقه های کنار برود.

تمدید ۲ ساله با شفر عقلانی بود/ استقلال بدون تیام زورش کم می‌شود ، برومند

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این پرسش که با توجه به غیبت احتمالی تیام برابر ذوب آهن، آیا استقلال دچار مسئله نخواهد شد گفت: استقلال بدون تیام هم بازی های خوبی انجام داده هست. البته این بازیکن در استقلال جا افتاده و خیلی گل های حساسی هم به ثمر رسانده هست. من هم قبول دارم نبود او می تواند زور استقلال را کم کند. با این حال فکر می کنم کادر پزشکی استقلال او را به ذوب آهن می رسانند. آنها این توانایی را دارند که اگر بخواهند کسی را به یک بازی برسانند، این کار را بکنند.

برومند در آخر و در پاسخ به سوالی راجع به تمدید قرارداد شفر گفت: به هرحال عملکرد شفر خیلی مثبت بوده هست. این که استقلال هم دو سال با او تمدید کرده یک کار عقلانی بود. با این حال خواهش من از شفر این است که به پایه های استقلال زیاد توجه کند. استعدادها به سمت استقلال و پرسپولیس می آیند و حیف است که از این موقعیت استفاده نشود. امیدوارم او فصل بعد آکادمی استقلال را مورد توجه خاص قرار دهد.

پیشکسوت استقلال می‌گوید این تیم ذوب آهن را از گردونه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از بین بردن می‌کند.

واژه های کلیدی: مسابقه | پیشکسوت | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz