رئیس شبکه اجتماعی اینستاگرام کریستیانو رونالدو

رئیس: شبکه اجتماعی اینستاگرام کریستیانو رونالدو رسانه ها نامزدی تصویری ارتباط ستاره تصویر اختلاف

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی گزارش از بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی دفاع

نمایندگان مجلس شورای اسلامی صلاحیت امیر حاتمی وزیر پیشنهادی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را بررسی کردند. 

گزارش از بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی دفاع

گزارش از بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی دفاع

عبارات مهم : اسلامی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی صلاحیت امیر حاتمی وزیر پیشنهادی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را بررسی کردند.

به گزارش ایسنا، مجلس شورای اسلامی بعد از بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی، امور خارجه، بهداشت و درمان و تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جهاد کشاورزی و دادگستری، صلاحیت وزیر پیشنهادی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را بررسی کردند.

گزارش از بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی دفاع

امیر سرتیپ امیر حاتمی، ۵۱ ساله، درجه امیری ارتش دارد و جانشین وزیر دفاع، جانشین معاونت ارکان و امور یکسان ستاد کل نیروهای مسلح را در سوابق کاری خود دارد.

در بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی ابتدا مخالفان و موافقان به بیان سخن می پردازند سپس وزیر پیشنهادی از خود دفاع می کند. ولی صلاحیت امیر حاتمی بدون صحبت مخالفان بررسی شد چراکه هیات رییسه مجلس اعلام کرد مخالفان وزیر پیشنهادی دفاع انصراف دادند و تنها موافقان با وزیر صحبت کردند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی صلاحیت امیر حاتمی وزیر پیشنهادی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را بررسی کردند. 

برزگر: امیر حاتمی نماد وحدت بین ارتش، سپاه و نیروهای مسلح است

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه وزیر پیشنهادی دفاع نماد وحدت بین ارتش، سپاه و نیروهای مسلح هست، گفت که تمامی نمایندگان با هر گرایش سیاسی با رای قاطع به امیر حاتمی نشان دهند که پشتیبان نیروهای مسلح هستند.

شهروز برزگر به عنوان موافق وزیر پیشنهادی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه امیر حاتمی فردی ولایی، اخلاق مدار و مدیری خوش فکر و قانونمند هست، گفت: امیر حاتمی نقش مهمی در ارتقای آمادگی رزمی ارتش و سپاه، نیروی انتظامی، مرزبانی بسیج، تصمیم سازی و ساماندهی فرماندهی جهت مقابله با دشمن های داشته که ادامه خدمت او در ستاد کل نیروهای مسلح منشا خیری خواهد بود.

گزارش از بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی دفاع

برزگر، حاتمی را نماد وحدت بین ارتش، سپاه و نیروهای مسلح دانست و گفت: رای قاطع نمایندگان آن هم بدون مخالفت به امیر حاتمی بیانگر حمایت آنها از نیروهای مسلح و امر مقدس دفاع و قدردانی از خدمات آنها است.

وی ادامه داد: کشور عزیزمان ایران با داشتن کمترین بودجه دفاعی در بین کشورهای منطقه از بیشترین قدرت دفاعی برخوردار است به گونه ای که وزارت دفاع با بیش از ۱۰۰ دانشگاه از تولیدات قریب به ۴ هزار شرکت استفاده می کند. موشک های نقطه زن و انواع ادوات جنگی را طراحی و تولید کرده است.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی صلاحیت امیر حاتمی وزیر پیشنهادی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را بررسی کردند. 

نماینده سلماس تاکید کرد: توانایی وزارت دفاع به گونه ای است که اگر وزارت صنعت در ماشین سازی از آن استفاه کند دیگر شاهد این مقدار تلفات جانی و مالی نخواهیم بود.

این عضو فراکسیون امید تاکید کرد: تمامی فراکسیون های مجلس با رای قاطع به وزیر پیشنهادی دفاع به دور از سلیقه ها نشان دهند پشتیان نیروهای مسلح هستند و خواهند بود.

گزارش از بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی دفاع

امیرآبادی: امیر حاتمی جهت حمایت از جبهه مقاومت اهتمام دارد

یک عضو شورای مرکزی نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه رویکرد امیر حاتمی استفاده از شایسته ترین افراد هست، گفت: امیر حاتمی به حمایت از جبهه مقاومت و سپاه قدس اعتقاد دارد و به همین جهت با داشتن اخلاق تعاملی می تواند هماهنگی بین نیروهای مسلح برقرار کند.

احمد امیرآبادی به عنوان موافق وزیر پیشنهادی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: امیر حاتمی با داشتن بیش از ۳۰ سال سابقه خدمت در نیروهای مسلح همواره خود را سرباز ولایت دانسته است.

وی برنامه وزیر پیشنهادی دفاع را در ادامه برنامه راهبردی سردار دهقان وزیر دفاع دولت یازدهم دانست و افزود: نوسازی صنایع دفاعی، به کارگیری ظرفیتهای بخش شخصی و بهینه سازی مدیریت هزینه از دیگر برنامه های وزیر پیشنهادی دفاع است.

امیر آبادی همجنین گفت که امیر حاتمی اخلاقی تعاملی دارد و به همین علت می تواند هماهنگی بین نیروهای سه گانه ارتش و چهارگانه سپاه و بسیج مستضعفین و تعامل بین نیروهای مسلح و دولت ومجلس برقرار کند.

امیرآبادی در آخر با بیان اینکه امیر حاتمی جهت حمایت از جبهه مقاومت، دفاع همه جانبه و حمایت از سپاه قدس و سردار قاسم سلیمانی اهتمام دارد گفت که ایشان جهت دفاع از کشور در تمام ابعاد و تجهیز مرزبانی برنامه دارد.

نماینده تربت جام: اصلاح طلب، اصولگرا و شیعه وسنی از امیر حاتمی دفاع می کنیم

نماینده تربت جام در مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح طلب، اصولگرا، شیعه و سنی از امیر سرافراز وطن که افتخارش پوشیدن لباس سربازی است دفاع می کنیم و این مجلس به امیر دیپلماسی یعنی دکتر ظریف و امیر دفاع از مرزها یعنی سرتیپ حاتمی رای قاطع می دهد.

جلیل رحیمی دنیا آبادی به عنوان موافق وزیر پیشنهادی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اظهار داشت: رای ما به امیر حاتمی به آنانی که در سنای آمریکا علیه ما قطع نامه صادر می کنند نشان می دهد که ما جهت دفاع از مرزهای خود و آرزوی بزرگ های انقلاب ایستاده ایم و ایستاده ایم تا به نام ملت و به نام شهدا از یک امیر باسابقه ارتش دفاع کنیم.

وی افزود: امیر حاتمی دارای سوابق طولانی در ارتش و در حوزه های متفاوت نظامی است و به همه کسانی که به این آب و خاک نگاه سوء دارند خبر می دهیم که یک ارتشی با روحیه ای بسیجی و ولایی رای قاطعی از مجلس می گیرد و به نام شهدا و به نام ایثارگران و به نام ملت و به نام جانبازان به ایشان در مجلس رای قاطع خواهیم داد.

عزیزی، نماینده زنجان نیز طی سخنانی کوتاه در دفاع از وزیر پیشنهادی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، تاکید کرد: باید در شرایط کنونی و با توجه به حساسیت های منطقه ای به بعضی وزیران رای قاطع و بدون حرف داد و امیر حاتمی امیر دفاع از مرزها و دکتر ظریف مجاهد عرصه دیپلماسی از جمله این وزرا هستند.

نماینده مشهد: الگوی اتحاد بین ارتش و سپاه باید در اداره امور کشور اجرا شود

نماینده مردم مشهد گفت: الگوی اتحاد بین ارتش و سپاه در دفاع از مرزها و تمامیت ارضی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و عمق استراتژیک نظام باید در اداره امور کشور نیز اجرا شود.

امیر حسین قاضی زاده هاشمی به عنوان موافق وزیر پیشنهادی دفاع تصریح کرد: زمانی که وزیری از سپاه گزینش می شود جانشینی جهت این گزینه و زمانی که وزیری از ارتش گزینش می شود اوج تعامل و همکاری را با سپاه دارد و ما باید این الگوی اتحاد را همه جا جاری کنیم.

وی افزود: ما امروز در سایه این اتحاد در قله های علمی و تکنولوژی دفاعی ایستاده ایم و نه تنها وابستگی نداریم، بلکه نیازهای محور مقاومت را تامین می کنیم.

وی ادامه داد: مسئله مهم ما در اداره کشور در حوزه فرابخشی و بین بخشی است و آیا نمی شود همان طور که در حوزه سیاسی با مشورت سران اصلاحات و اعتدال کابینه ای معرفی می شود در اداره کشور نیز اتحاد و وحدت بین همه بخش ها ایجاد شود. تجربه نشان داده هرجا وحدت و همدلی جاری بوده است موفق بوده ایم.

این عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: همه به امیر حاتمی رای قاطع می دهیم و امیدواریم وحدت و فرهنگ برادری و اتحاد در ارکان کشور و در اداره امور مانند اتحاد ارتش و سپاه شکل بگیرد.

حاتمی: قدرت موشکی به خاص بالستیک و کروز را توسعه می دهیم

وزیر پیشنهادی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: قدرت موشکی در همه زمینه ها به خاص بالستیک و کروز را توسعه خواهیم داد، قدرت پدافند هوایی را توسعه می دهیم، به سمت توسعه قدرت هوایی راهبردی حرکت خواهیم کرد و قدرت بازدارندگی در نیروهای زمینی را تقویت خواهیم کرد.

امیر حاتمی در دفاع از برنامه هایش در جلسه مجلس گفت: امیدوارم جنایتکارانی که با به شهادت رساندن شهید حججی این جنایت را مرتکب شدند به زودی پاسخ قاطع نیروهای مسلح جمهوری اسلامی را دریافت کنند.

وی با تبریک سالروز ورود آزادگان به کشور، گفت: از تصویب قانون نقض حقوق بشر و تحریم های ظالمانه آمریکا به خاص تحریم سپاه، توان موشکی و دفاعی کشور به وسیله مجلس تقدیر می کنم. این اقدام قاطعیت، همت و غیرت ایرانیان را به نمایش گذاشت.

واژه های کلیدی: اسلامی | نیروهای مسلح | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz