رئیس شبکه اجتماعی اینستاگرام کریستیانو رونالدو

رئیس: شبکه اجتماعی اینستاگرام کریستیانو رونالدو رسانه ها نامزدی تصویری ارتباط ستاره تصویر اختلاف

گت بلاگز اخبار حوادث جوان آرایشگر با معرفی خود به عنوان دختر، تصویرهای شخصی دختران نوجوان را می گرفت

هفته گذشته مردی همراه دخترنوجوانش با حضور در شعبه 13دادیاری دادسرای جنایی کرج، از مردی که دخترش را ترساندن به انتشار عکس‌های خصوصی‌اش در خبر رسان تلگرام کرده بو

جوان آرایشگر با معرفی خود به عنوان دختر، تصویرهای شخصی دختران نوجوان را می گرفت

عبارات مهم : ارسال

هفته گذشته مردی همراه دخترنوجوانش با حضور در شعبه 13دادیاری دادسرای جنایی کرج، از مردی که دخترش را ترساندن به انتشار تصویر های شخصی اش در خبر رسان تلگرام کرده بود، شکایت کرد.

جام جم نوشت:شاکی به قاضی میرعشقی گفت: دخترم چند روزی بود دچار افسردگی شده است و مدام سرش در گوشی تلفن همراهش بود و شب ها تا صبح گریه می کرد. هنگامی که راجع به عوض کردن رفتارش می پرسیدم پاسخ درستی نمی داد. آخر مدعی شد، فریب فردی را خورده و آن مرد او را ترساندن می کند. با شنیدن این حرف ها تصمیم به شکایت از مرد مزاحم گرفتیم.

در ادامه قاضی پرونده ازدختر نوجوان خواست ماجرا را بازگو کند. دختر نوجوان به قاضی پرونده گفت: چندی پیش به طور اتفاقی با دختری در اینستاگرام آشنا شدم. در جریان این ارتباط او مدعی شد از سوی پسری اغفال شده است و زندگی اش را از دست داده است.دچار افسردگی شده است و تصمیم به خودکشی گرفته هست. بعداز شنیدن حرف های اوگفتم که من هم در عشقم نسبت به یک پسر شکست خورده ام و حتی آن پسر مرا کتک هم زده هست. همین گفت وگو باعث دوستی بیشترمان شد تا جایی که او گفت کمکم می کند تا از آن پسر انتقام بگیرم. او از من خواست تصویر های شخصی ام را برایش ارسال کنم تا مطمئن شود به او اعتماد دارم. غافل از این که او چه نقشه ای در سر دارد، به وی اعتماد کردم و تصویر های شخصی ام را برایش فرستادم.

جوان آرایشگر با معرفی خود به عنوان دختر، تصویرهای شخصی دختران نوجوان را می گرفت

دختر نوجوان ادامه داد: از دو هفته پیش با ارسال خبر تهدیدآمیز از من خواست فیلم و تصویر های غیراخلاقی از خودم تهیه کرده و برایش ارسال کنم در غیر این صورت تصویر های شخصی ام را در خبر رسان تلگرام و اینستاگرام منتشر می کند و مرا به دردسر می اندازد. حتی در خبر های بعدی می گفت من نشانی منزل ات را می دانم، اعضای خانواده ات را می شناسم و حتی می دانم امروز چه کسانی از منزل شما خارج شده است اند، چه مکان هایی رفته اند و چه ساعاتی به منزل باز می گردند. اگر می خواهی بلایی سر اعضای خانواده ات نیاید باید خواسته ام را بپذیری. همچنین متوجه شدم آن فرد که این همه بلا سرم آورده یک دختر نیست بلکه یک مرد است.

با این شکایت، پرونده جهت ادامه تحقیقات در دستور کارماموران پلیس فتای استان البرز قرار داده شد . تحقیقات ادامه داشت تا این که ماموران اطلاعاتی به دست آوردند که نشان می داد، مرد مزاحم از اینترنت یک آرایشگاه مردانه در محله مهرشهر کرج جهت جرایمش استفاده کرده هست. با شناسایی مرد آرایشگر او جهت تحقیقات به پلیس فتا احضار شد که با تحقیق از وی معلوم شد خودش از اینترنت آرایشگاه استفاده نمی کرده بلکه دوستانش زمانی که به آرایشگاه می آمدند از آن استفاده می کردند و این آخرهای یکی از دوستانش که آرایشگاه مردانه داشته از اینترنت محل کار او استفاده کرده است.

هفته گذشته مردی همراه دخترنوجوانش با حضور در شعبه 13دادیاری دادسرای جنایی کرج، از مردی که دخترش را ترساندن به انتشار عکس‌های خصوصی‌اش در خبر رسان تلگرام کرده بو

با مشخص شدن این عنوان روند پیگیری به پرونده وارد مرحله جدیدی شد. جست وجوها ادامه داشت تا این که دو روز پیش متهم فراری که جوان آرایشگری بود شناسایی و بازداشت شد. ماموران در بازرسی از گوشی گوشی او حدود 400عکس مربوط به دختران 10 تا 15 ساله را که به نظر می رسید زیاد آنها اغفال شده است اند، کشف کردند.

متهم جوان با انتقال به پلیس فتا بازجویی شد و به افسر تحقیق گفت: من آرایشگرم و از مدتی پیش چون علاقه بسیاری به پرنوگرافی داشتم، تصمیم گرفتم با فریب دختران خردسال و نوجوان در خبر رسان تلگرام و اینستاگرام تصویر های شخصی و فیلم های آن را به دست بیاورم. بنابراین تصویر های انتشار یافته از دختران نوجوان و جوان را با سرکشی در اینستاگرام هایشان کپی کرده و آن را برمی داشتم. بعد از آن در اینترنت به دنبال دختران کم سن و سال می گشتم که از اینستاگرام و خبر رسان تلگرام استفاده می کردند. با هویت جعلی خودم را دختر جا می زدم و با آنها ارتباط برقرار می کردم.

متهم ادامه داد: در مرحله بعدی وانمود می کردم از سوی جوانی فریبکار اغفال و شکست عشقی خورده ام. با این تکنیک اطلاعات زندگی سوژه هایم را به دست می آوردم و وانمود می کردم کمک می کنم آنها از علاقه های شکست خورده ارزش انتقام بگیرند. آنها به گمان این که من یک دخترم، اعتماد کرده و فیلم و تصویر برایم ارسال می کردند. بعضی سوژه هایم را از میان دختران همسایه که در نزدیکی منزل ام یا محل کارم زندگی می کردند، شناسایی و بعضی را در رصد اینترنت گزینش می کردم. با به دست آوردن اطلاعات زندگی آنها و اعضای خانواده ارزش تهدیدشان می کردم جهت در امان ماندن خود و خانواده هایشان و این که جان آنها به خطر نیفتد حتما باید تصویر ها و فیلم های شخصی برایم ارسال کنند .

جوان آرایشگر با معرفی خود به عنوان دختر، تصویرهای شخصی دختران نوجوان را می گرفت

هشدار قضایی

قاضی میرعشقی، دادیار شعبه 13 دادسرای جنایی کرج به جام جم گفت: با اعتراف متهم به جرایم سیاهش ، او با قرارقانونی در بازداشت به سر می برد و تحقیقات تکمیلی جهت رازگشایی از دیگر جرایم این متهم ادامه دارد. افرادی که دردام او گرفتار شده است اند، می

هفته گذشته مردی همراه دخترنوجوانش با حضور در شعبه 13دادیاری دادسرای جنایی کرج، از مردی که دخترش را ترساندن به انتشار عکس‌های خصوصی‌اش در خبر رسان تلگرام کرده بو

توانند با حضور در دادسرای جنایی کرج یا پلیس فتای استان البرز از متهم شکایت کنند تا به پرونده آنها پیگیری شود.

واژه های کلیدی: ارسال | تصویر | پرونده | دختران | نوجوان | استفاده | اینترنت | اینستاگرام

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz